01.

Klimatize A.Ş.

 

Klimatize; Kapalı bir mekânda havanın ısısını, nisbî nemini, hızını ve temizliğini istenilen ölçüler içinde tutma faaliyetlerinin tamamı demektir. Şirketimizin adında da anlaşılacağı gibi işimiz klima ile ısıtma, soğutma ve havalandırmadır.

İklimlendirme enerji çözümleri alanında (ısıtma, klima, havalandırma) kurumsal şirketlere hizmet başta olmak üzere çözüm ortağı olarak mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, müteahhitler, işadamları, karar merci yöneticiler, özel sektör, kamu kurumları, yapılarını önemseyenler ve bireysel tüketicilere hangi sistemleri nasıl daha ekonomik ve işlevsel seçeceklerine yardımcı olabilmek için hizmetinizdeyiz.

Klimatize ısı a.ş. sektördeki teknolojik gelişmeleri güncel şekilde takip ederek, ürün fiyat karşılaştırması yapıp, marka ve sistem seçiminde optimum dengeyi kurarak bütçelere göre en uygun mekanik sistemler kurmak için çalışmakta olup, kurulan sistemlerin garanti güvencesini vererek servis ve periyodik bakımlarını da üstlenmektedir.

Isıtma, klima, havalandırma gibi mühendislik ve mekanik sistemleri projelendirip uygulamasını gerçekleştirmek için temelleri 1998 yılına atılan şirketimiz, 2009 yılında KLİMATİZE ISI A.Ş. çatısı altında kurumsal yapıya kavuşmuş olup Arçelik – LG klimalarının çözüm ortağıdır. Ekibimizin edindiği teorik bilgileri, sahada uygulama ve eğitimleri ile pekiştirerek bilgi, deneyim ve disiplin sahibi teknik kadro çalışanlarımı mimari tasarımlarını da ekleyerek sistemlerin ekonomik, estetik ve problemsiz çalışmasını sağlamaktadır.

Globalleşen dünyamızda artan rekabet şartları, ekonomik gelişmeler, yüksek müşteri beklentileri rekabeti kaçınılmaz kılmıştır. Günümüzde işletmelerin rekabeti, sadece teknolojik yatırımlarla sürdürebilmesi mümkün değildir. Teknolojik yatırımların yanında, organizasyonel yapının pazar şartları ve müşteri ihtiyaçlarının en uygun şekilde oluşturulması, ekibin dinamik, bilinçli ve eğitimli olması, proses yaklaşımının benimsenmesi ve uygulanması, sınırlı kaynakların optimum kullanılması kaçınılmazdır.

 

SATIŞ, UYGULAMA ve SERVİS HİZMETLERİMİZ

* Chilller Sistemleri (Hava soğutmalı, su soğutmalı)

* VRF Sistemleri (İhtiyaca göre 2 borulu, 3 borulu, DX batarya)

* Klima Santralları (Klasik, ısı geri kazanımlı, DX bataryalı)

* Multi Klima Sitemleri (1+3 ile 1+9 aralığında istenilen kapasitelerde)

* Birebir Ticari Klima Sistemleri (Kaset tipi, kanallı tip, salon tipi, yer tavan tipi)

* Split Klima Sistemleri (Evsel cihazlar)

 

Kalite “İlk Defada Doğruyu Yapmaktır.”

 

Sevgi ve Saygılarımızla,
Halim NACAR
Ynt. Krl. Başk.
Yük. İş. Sağ. ve Güv Uzmanı

Arçelik Klimatize A.Ş. İklimlendirme Çözümleri
19

Yıllık Tecrübe

90

Çalışan

81

Şehir

+1000

Müşteri